Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işlemleri, günümüzdeki her bireyin ihtiyaçlarından birisidir. Herhangi bir şekilde evini değiştirmek zorunda kalan insanların evden eve nakliyat servislerine ihtiyacı vardır. Tam da bu aşama da nakliyat elemanlarımız işlerini büyük bir titizlik ve özveri çerçevesinde yapıyorlar. İlk olarak yapılması gereken aşama; nakliyat hizmeti veren elemanlar eşyaların alınacağı mevcut adresi öğreniyorlar. Verilen adrese geldikten sonra, eşyaların bulunduğu alana gidiyorlar. Genel olarak eşyalara bakıp; eşyaların büyüklük ve küçüklük oranları hesaplanıyor. Tek tek poşetlere konuluyor ve zarar görmesi önleniyor. Daha sonra da eşyaların zarar görmemeleri adına asansör yardımı ile evden dışarıya çıkarılıyor ve nakliyat aracına yerleştirilmeye başlanıyor. Yerleştirilme esnasında eşyaların; büyüklük oranları, kırılabilir ve kırılmayan özelliklerine bağlı olarak yerleştirmeler yapılıyor.

 

Evden Eve Nakliyatın Avantajları

Nakliyat, düzenli ve titiz yapılması gereken bir iştir. Bu nedenle firmamız bu titizliği en ince ayrıntısına varana kadar yerine getirir. Nakliyat aşamasında eşyalar araca yüklendikten sonra, zarar görmeden yeni adrese getirilir. Daha sonra uzman kadrosu sayesinde tek tek alınıp asansör yardımı ile eve çıkarılır. Eve çıkarıldıktan sonra tekrardan poşetlerinden çıkarılır ve istenilen yerlere zarar vermeden konulur. Eğer ki eşyalar; bir önceki adresten alınırken montaj işlemi yapılıp çıkarılmış ise, tekrardan müşterinin istediği herhangi bir yere montaj işlemi yapılır. Bu aşamada müşteri memnuniyeti firma açısından çok değerli ve kıymetlidir. Evden eve nakliyat işlemlerini, gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyatın Pratik Olması

Evden eve nakliyat kolay ve pratik olması açısından önem arz ediyor. Nakliyat elamanlarımız işinde profesyonel oldukları için, hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Acil bir şekilde, evini değiştirmek isteyen insanlar için oldukça avantajlı bir durumdur.  Hiç düşünmeden nakliyat firmamızı tercih edilebilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çünkü plansız ve programsız bir şekilde nakliyat elemanlarımız yola çıkmıyorlar. Önce, mevcut olarak taşıyacakları ev üzerinden genel bir analiz yapılıp, yeni taşınacak evin alanına oranlıyorlar. Bu aşamada matematiksel hesaplamalar yapıp, hızlı bir şekilde düşünmek gerekiyor. Eşyaların kırılmadan ve zarar görmeden taşınması müşteri memnuniyetimiz için çok önemlidir. Bunun için de eşyalar teker teker paketlenip, sonradan paketlerinden çıkarılıyor. Eğer ki nakliyat işlemlerine ihtiyacınız var ise, nakliyat firmamıza ve elemanlarımıza güvenebilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara Site Haritası