Eyüp Yük Eşya Taşıma
Eyüp yük ve eşya taşıma sektöründe köklü ve öncü firmalardan birisidir. Firmamız asansörlü taşıma sistemleri gibi yenilikçi sistemleri geliştirmiştir. Yenilikçi ve sürekli gelişen bir firma olduğumuz için diğer firmalar tarafından sık sık taklit edilmekteyiz. Rekabet ve farklı fiyatların yoğun olarak yaşandığı nakliye sektöründe kazançlı hizmet almak için kaliteli firmalar ile görüşmenizi tavsiye ederi. Firma çalışanlarımız başvuru yaptığınız zaman tüm istek ve ihtiyaçlarınızı net şekilde anlar ve isteklerinize uygun fiyat teklifleri ile gelir. Nakliye işlemleri için yapılan görüşmeler çok önemlidir. Görüşme sırasında nakliye planı oluşturulduğu için isteklerini tam olarak belirtmelisiniz. Firma çalışanı ile tekrar tekrar konuşarak net ve doğru bilgi edinmesini sağlamalısınız.

Yük Eşya Taşıma Firmasının Verdiği Hizmetler
Eyüp yük ve eşya taşıma firması olarak müşterilerimize verdiğimiz ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi sıralayacak olursak;
• Eşya paketleme, titiz ambalaj hizmeti ve nakliye araçlarına taşınması
• Demontaj ve montaj işlemi
• Yeni adresin hazır olmaması durumunda eşyaların depolanması
• Fabrika, ofis taşımacılığı ve eşyaların yerleşmesi
• Asansörlü ve güvenli taşıma hizmeti
• Sigortalı taşımacılık ve evden eve nakliye sözleşmesi imzalamak
Hizmetlerini vermekteyiz. Demontaj işlemi eşyaların güvenliği ve uzun süre kullanılması için dikkatli yapılmalıdır. Bu nedenle teknik ekibimiz tarafından titizlikle uygulanır. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin kısa sürede güvenle yeni adreslerine yerleşmeleridir.

Fabrika Taşıma Hizmeti
Fabrika taşıma işlemi sistemli ve planlı bir şekilde yapılması gereken bir olaydır. Kıssa sürede titiz bir şekilde taşıma yapılmalı ve fabrikanın çalışması bu işlemden etkilenmemelidir. Eyüp yük ve eşya taşıma firması olarak ilk önce iki fabrika analizini yapıyoruz. Yapmış olduğumuz analiz sonrasında taşınma planı ve taslak hazırlıyoruz. Fabrika yöntemi ile birlikte hazırlanan bu plan doğrultusunda müşterimizin herhangi bir maddi kayıp yaşamasını engelliyoruz. Fabrika taşıma işleminde eşya paketleme ve yeni adrese yerleşme işlemi profesyonel şekilde yapılmalıdır. Fabrikanın çalışma saatlerine uygun şekilde taşınma işlemi yapılır. Özellikle makine sistemleri teknik ekip tarafından taşınmalıdır. Fabrika ve ofis taşımacılığı hizmeti almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonŞimdi Ara Site Haritası