Fatih Yük Eşya Taşıma Evden Eve Nakliyat
Fatih yük ve eşya taşıma konusunda üst düzey hizmet veren kurumsal firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve uygun fiyat portföyü ile Fatih başta olmak üzere İstanbul’un geneline ve Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti sunmaya devam ediyor. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, parça yük taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve daha birçok alanda taşıma hizmeti sunan firmamız, sektörünü öncüsü olmaya devam ediyor. Fatih’te taşımacılık denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan kurumsal firmamız, kaliteyi ve güveni bir arada yaşatıyor. Teknolojinin imkânları ile alanında profesyonel işini ehli taşıma ekiplerini engin bilgilerini harmanlayarak kusursuz bir taşım hizmeti sunan kurumsal firmamız ile çalışan bütün müşterilerimiz mutlu bir şekilde ayrılmışlardır

Eşya Yük Firması Olarak Neler Yapıyoruz
Fatih yük ve eşya taşıma firması olarak hizmet ağlarımız geniş yelpazede tutuyoruz. Geniş hizmet ağına sahip olan firmamız tam donanımlı taşıma araçları, ileri teknoloji ile üretilmiş ekipmanları ve alanında en iyi personellerle nakliye hizmeti sunuyor. Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden kurumsal firmamız sigortalı taşıma hizmeti vererek, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasına olanak tanıyor. Ücretsiz sigortalı hizmetlerimiz sayesinde taşınma sırasında eşyalarınıza gelecek en ufak hasar sigorta şirketleri tarafından temin ediliyor. Ayrıca çok katlı binalar için hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunabilmek amacı ile asansörlü taşıma hizmeti veren kurumsal firmamız, kurumsal eşya taşımacılığı denildiğinde en önemli ve lider çözüm ortakları arasında yer alır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nedir?
Fatih yük ve eşya taşıma konusunda her zaman çözüm odaklı hizmetler sunan kurumsal firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılığı da yer vermiştir. Birinci kattan yüksek olan binalardan eşyaların inmesi ya da taşınması oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Özellikle merdiven girişleri dar olan ve taşımada asansör kullanılmayan çok katlı binalarda eşya taşımak adeta insana bir işkence haline gelecektir. Hem eşyalar sağa sola çarpıp, hasar görecek hem de taşıma sırasında çıkan gürültüler komşularını rahatsız edecektir. Saatlerce süren bu işten hem maddi hem de manevi kayıplar yaşayacaksınız. Oysaki kurumsal firmaların büyük bir bölümünde yer alan asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınız dakikalar içinde taşınıp, size teslim edilecektir. Vinç sistemli araçlarımızı ile eşyalarını evinizin balkon ya da camından kısa zamanda hasarsız bir şekilde taşınacaktır.

Comments are closed.

Call Now ButtonŞimdi Ara Site Haritası