Merter Yük Eşya Taşıma Evden Eve Nakliyat
Merter yük ve eşya taşıma işlemlerinin merkezi haline gelmiştir. Firmamız teknik ekibini belirli dönemlerde eğiterek bilgilerini güncel halde tutmaktadır. Ekibimizin eğitimlerini almasını sağlayarak kaliteli bir taşıma şirketi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet vermek için gerekli olan tüm teknik donanımı bünyemizde barındırıyoruz. Firma olarak asansörlü taşıma, fabrika taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetlerini veriyoruz. Taşınma işlemlerden önce taşınan adresi analiz ediyoruz. Nakliye işlemi için gereken personel sayısı ve araç sayısını bu analiz sonucunda belirliyoruz. Analiz yapmamızın en önemli nedeni nakliye işleminin fiyatını doğru belirlemektir. Birçok firma taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra müşterilerine ek ücretler çıkarmaktadır. Firmamız analiz yaparak böyle sorunların oluşmasını önlemektedir.

Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti
Güvenli ve hızlı eşya taşımacılığının en önemli adımı asansörlü taşıma sistemidir. Bir araç üzerine sabitlenen asansör ile kat sayısı yüksek binalardan ağır eşyaların kıza zamanda taşınması yapılır. Ray sistemi üzerine yerleştirilen asansör kabini bulunur. Asansör kabini rayın üzerinde git gel hareketi yaparak çalışır. İnsan gücünün yetersiz kaldığı eşyalar için kullanılır. Beyaz eşya ve mobilyaların taşınması çok kısa zamanda gerçekleştirilir. Merter yük ve eşya taşıma firması olarak uzun yıllardır müşterilerimize asansörlü taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşınmak için fazla zamanınız yok ise firmamızdan hizmet alarak kısa sürede yeni adresinize yerleşebilirsiniz.

Yük Eşya Taşıma Firması Özellikleri
Sektörde yer alan yüzlerce yük ve eşya taşıma firmaları bulunmaktadır. Ancak kaliteli ve güvenilir taşıma firmalarının bazı özellikleri vardır. Bu özellikleri sıralayacak olursak;
• Evden eve nakliye sözleşmesi imzalar ve maddi kayıpların yaşanmasını önler.
• Eşyaların taşınması için uygun nakliye araçlarına sahiptir.
• Teknik ekip belirli periyotlar ile eğitim alarak bilgilerini günceller.
• Taşınacak adresin hazır olmaması durumunda eşyaları uygun koşullarda depolar.
• Eşya paketleme, ambalajlama ve yerleştirme işlemlerini titiz ve özenli bir şekilde yapar.
• Müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı çalışır.
Merter yük ve eşya taşıma firması olarak tüm özellikleri taşımaktayız. Firmamız uzun yıllardır fabrika taşıma, eşya depolama, asansörlü taşıma hizmetleri veren güvenilir bir firmadır. Evden eve nakliye işlemleriniz için istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Comments are closed.