Sigortalı eşya taşıma firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamıza teslim etmiş olduğunuz her eşyanız, özenle taşınmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi esnasında dikkatli davranışlar sergiler. Çünkü bizlere eşyalarını teslim etmiş olan müşterilerimizin güven duygularını yitirmemeleri gerekir. Uzun zamandan beri bu işlemleri yapan nitelikli bir nakliye firması olarak sağlam bir yerde bulunuyoruz. Bizler ile iletişime geçerek konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Evinizde günlük olarak kullanmış olduğunuz tüm eşyalar kısa süreler içerisinde paketlenir. Eşyalarınızın başına olumsuz bir durum gelmemesi adına sigortalı taşımacılık da sağlanır. Sigortalı sistem sayesinde oluşabilecek tüm hatalı durumlar en aza indirilmektedir. Firmamızı arayarak daha fazla bilgiyi öğrenebilirsiniz.

 

Her İl İçin Taşıma Modeli

Sigortalı eşya taşıma firması olarak her il ve ilçe için hızlı teslimat paketleri sunuyoruz. Hızlı olarak tamamlanması gereken işlemler için ekstra ücret alınabilir. Ancak bu konu değişken olduğu için firmamız ile görüşme sonrasında belirlenmektedir. Kurumsal yapıya sahip olan firmamızda kısa süreler içinde eşyalarınızın paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Evinizde yeni almış olduğunuz tüm eşya modelleri için kısa sürede tamamlanan paketlerimiz vardır. Eşya taşıma işlemleri konusunda dikkatli olunması gerekir. Eşyalarınızın sayısına göre paketlerin modeli belirlenir. Çünkü sayı durumuna göre farklı ambalajların kullanılması kötü bir görüntü olmasına neden olur. Firmamız, bu konunun bilincinde olmaktadır.

 

Teslimat Noktasına Kadar Haberli Taşıma

Sigortalı eşya taşıma firması olarak eşyalarınızın teslimatına kadar her noktada bilgi verilir. Verilen bu bilgiler, rapor formatında olmaktadır. Müşterilerimizin her türlü eşyası, kısa süreler içinde paketlenir. Ardından taşınacak araç içerisine yerleşim yapılır. Araç içerisinde taşınma esnasında ya da kurulum esnasında ortaya çıkabilecek her türlü hasar durumu için gereken önlemler alınır. Sigortalı sistem olarak adlandırılan sistem sayesinde eşyalarınızın kırılma durumlarında belirli bir miktar geri ödemesi yapılır. Ancak bu olumsuz durumlar firmamızın istemediği ve oluşmaması için tüm önlemleri aldığı durumlardır. Gereken maksimum özen gösterilmektedir. Sizde Türkiye’nin her noktasına sunulan profesyonel taşımacılık için iletişime geçebilirsiniz. Eşya taşıma işinde profesyonel hizmet sunan ekibe sahip olmaktayız.

Call Now ButtonŞimdi Ara Site Haritası