Nakliyat elemanlarımız, eşyaların taşınması için bir planlama yaptıktan sonra çeşitli koordinasyonları da hesaba katarak en az hatayı yapmayı hedefliyorlar. Müşterilerimizin eşyaları, nakliyat elemanlarının tamamen güvencesi altındadır. En ufak bir şekilde zarar gelmemesi için, gerekli titizlik ve özeni gösterirler. Zamanında teslim için nakliyat elemanları, mevcut olarak müşterinin vermiş olduğu adrese giderler. Eşyalar büyük, orta ve küçük olmak üzere gruplandırmalara ayrılır. Daha sonra bu gruplandırma yapıldıktan sonraki aşama da eşyalar nakliyat arabasına, zarar vermeden asansör yardımı ile götürülür.

Nakliyat Elemanlarının Katkıları
Nakliyat elemanları, evden eve nakliyat işlemlerini zamanında teslim ederler. Eşyalar özen gösterilerek yerleştirildikten sonra, uzun vadeli yol için önlem alınır. Eşyaların yol boyunca giderken, zarar görmemesi için özenle araca yerleştirilir. Tamamen üzerlerini kapatacak bir örtü de üzerine eklenir. Eşyalar yerleştirildikten sonra, mevcut yeni adrese taşınır.

Nakliyat İşlemlerinin Kısa Sürede Gerçekleşmesi
Nakliyat işlemleri, kısa süre içerisinde gerçekleşiyor. Yeni adrese getirilen eşyalar, uzman kadro sayesinde tek tek yerlerinden çıkarılıyor ve asansör yardımı ile eve çıkarılıyor. Eşyalar eve getirilince, aynı özen ve dikkat ile istenilen noktalara yerleştiriliyor. Bu işlemler sürerken, aradan uzunca bir zaman dilimi geçmiyor. Zamanında teslim işlemi, alanında yetkin kişiler tarafından gerçekleştiriliyor.

Comments are closed.

Call Now ButtonŞimdi Ara Site Haritası