Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Evden eve nakliye işlemlerinde özenli işlemlerin yapılması gerekir. Bu konunun bilincinde olan firmamızda gerekli çalışmalar sunulur. Evden eve taşımacılık firmaları arasında bilgili ve tecrübeli personellere sahip olmaktayız. Bu nedenden dolayı eşyalarınızın taşınması için özel paketler kullanılır. Bu paketlere sağlam olan bağlantısının yapılabilmesi için bantlar kullanılır. Bant modelleri kâğıt olmamaktadır. Sadece eşya paketleme işi için üretilmiş firmamızın logosunun yer aldığı bantlar vardır. Bu nedenden dolayı sadece parça haline eşya taşıma olarak değil aynı zamanda kurumsal anlayış ile çalışmalarımızı sunarız.

 

Güvenilir Firmalar Arasında Yer Alır

Parça eşya taşıma firması olarak İstanbul il sınırları içerisinde kurulmuş olmaktayız. Kurumsal firmalardan birisi olan firmamızda her türlü çalışma sistemi tekrar düzenlenebilir. Bu durumda sunulan hizmetler sonrasında anketler düzenlenir. Düzenlenen anketlere verilen bilgiler, müşterilerimizin memnun ayrılmama nedenlerini açıkça ortaya koymaktadır. Sizde müşteri memnuniyetine önem veren başarılı çalışmalar sunan firmamız ile görüşmeler yapabilirsiniz. Evden eve nakliye firmaları arasında kurumsal yeri olan bir firma olmaktayız. Yapılan görüşmeler sonrasında işi almaya karar verebilirsiniz. Piyasada yer alan firmaların sunduğu hizmetlerden kalite ve hız anlamında ileride olan bir firma olmaktayız. Ayrıntılı bilgi alabilmek için telefon ile arama yapabilirsiniz. Dilerseniz iletişim formuna yazarak da bizlere mail olarak ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

 

Özenli Paketleme Yapan Firma

Parça eşya taşıma firması olarak özenli olarak paketleme yapan firma olmaktayız. Eşyalarınızı firmamıza teslim ettikten sonra en kısa süre içerisinde paketleme işlemleri yapılır. Ya da paketleme işlemlerinin evinizde olmasını da sağlayabilirsiniz. Uzun zamandan beri bu işleri yapan firmamızdan gereken bilgiyi öğrenebilirsiniz. Firmamız, kurumsal yapıya sahiptir. Bu nedenden dolayı özellikle il dışı üretim ve alım satım yapan kurumsal firmalar için de destek sağlamaktayız. Firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Merkez ofis adresimiz İstanbul Avrupa yakasında yer alır. Ancak Türkiye ülke sınırları içerisinde her noktaya nakliye işlemlerini sağlarız. Eşya paketleme işinde kullanılan ambalajların hepsi çok kaliteli ve dayanıklıdır.

Call Now ButtonŞimdi Ara Site Haritası